EYLÜL-EKİM-KASIM-ARALIK 2023 YILI NÖBET LİSTELERİ

Eylül – Ekim – Kasım - Aralık 2023 Nöbet Listeleri bölgelere göre aşağıda yayımlanmış olup,

 - Yayınlamış olduğumuz nöbet listelerinin devamında Cumartesi Gündüz Nöbetleri yer almaktadır. Bu sebeple eczanelerin bölgelerine ait nöbetlerin tamamının çıktısını almaları gerekmektedir.

 - Cumartesi nöbeti uygulanan bölgelerde eczane açılış saati olan 08:30' da gece ve gündüz nöbetçilerinin eczanelerini açmaları,

 Cumartesi gündüz nöbetçilerinin eczanelerini akşam 18:30 olan kapanış saatinde kapatmaları, gündüz-gece nöbetçilerinin ise nöbet bitiş saatine kadar nöbete devam etmeleri gerekmektedir.

 

 -29 Ekim 2023 nöbeti Pazar gününe geldiğinden dolayı; Nöbet Protokolü' nün “Uygulanacak Esaslar” bölümü “Hazırlama Yöntemi” madde 7' ye göre Pazar Nöbeti olarak değerlendirilmiştir.

-İzmit V. Bölge nöbet uygulamasına geçmiştir. Cumartesi Nöbet uygulaması olduğundan dolayı cumartesi günleri kapalı olmak durumundadır.

 

- Kocaeli Eczacı Odası Nöbet Hizmetleri Protokolü' nün “Cezai Şartlar” bölümünün 1. maddesi gereği tüm eczanelerin bölgelerine ait nöbet saatlerine dikkat etmeleri gerekmektedir.Ek Dosyalar


BAŞİSKELE

ÇAYIROVA

DARICA

DİLOVASI

GEBZE

GÖLCÜK

İZMİT

KANDIRA

KARAMÜRSEL

KARTEPE

KÖRFEZ

DERİNCE

28 Ağustos 2023 - Okunma Sayısı : 4138