MAYIS- HAZİRAN- TEMMUZ- AĞUSTOS 2018 YILI NÖBET LİSTELERİ

Mayıs-Haziran-Temmuz-Ağustos 2018 Yılı Nöbet Listeleri bölgelere göre aşağıda yayınlanmış olup,

 

- Yayınlamış olduğumuz nöbet listelerinin devamında Cumartesi Gündüz Nöbetleri yer almaktadır. Bu sebeple eczanelerin bölgelerine ait nöbetlerin tamamının çıktısını almaları gerekmektedir.

 

- Cumartesi nöbeti uygulanan bölgelerde eczane açılış saati olan 08:30' da gece ve gündüz nöbetçilerinin eczanelerini açmaları,

 

Cumartesi gündüz nöbetçilerinin eczanelerini akşam 18:30 olan kapanış saatinde kapatmaları, gündüz-gece nöbetçilerinin ise nöbet bitiş saatine kadar nöbete devam etmeleri gerekmektedir.

 

-19 Mayıs 2018 nöbeti Cumartesi gününe geldiğinden dolayı; Nöbet Protokolü' nün “Uygulanacak Esaslar” bölümü “Hazırlama Yöntemi” madde 6' ya göre Cumartesi Nöbet uygulaması olan bölgelerde Cumartesi Nöbeti, Cumartesi Nöbet Uygulaması olmayan bölgelerde ise Bayram Nöbeti olarak değerlendirilmiştir.

 

-15 Temmuz 2018 nöbeti Pazar gününe geldiğinden dolayı; Nöbet Protokolü' nün “Uygulanacak Esaslar” bölümü “Hazırlama Yöntemi” madde 7' ye göre Pazar Nöbeti olarak değerlendirilmiştir.

 

- Kocaeli Eczacı Odası Nöbet Hizmetleri Protokolü' nün “Cezai Şartlar” bölümünün 1. maddesi gereği tüm eczanelerin bölgelerine ait nöbet saatlerine dikkat etmeleri gerekmektedir.

 

İZMİT İndirmek İçin Tıklayınız

 

BAŞİSKELE İndirmek İçin Tıklayınız

 

KARTEPE İndirmek İçin Tıklayınız

 

KANDIRA İndirmek İçin Tıklayınız

 

GÖLCÜK-DEĞİRMENDERE-İHSANİYE İndirmek İçin Tıklayınız

 

KARAMÜRSEL İndirmek İçin Tıklayınız

 

DERİNCE İndirmek İçin Tıklayınız

 

KÖRFEZ İndirmek İçin Tıklayınız

 

GEBZE-BEYLİKBAĞI İndirmek İçin Tıklayınız

 

DARICA-DARICA İSTASYON İndirmek İçin Tıklayınız

 

ÇAYIROVA İndirmek İçin Tıklayınız

 

DİLOVASI İndirmek İçin Tıklayınız

27 Nisan 2018 - Okunma Sayısı : 1517