OCAK – ŞUBAT – MART - NİSAN 2016 YILI NÖBET LİSTELERİ

OCAK – ŞUBAT – MART - NİSAN 2016 YILI NÖBET LİSTELERİ

Ocak – Şubat – Mart - Nisan 2016 Yılı Nöbet Listeleri bölgelere göre aşağıda yayınlanmış olup,
 

  • - Yayınlamış olduğumuz nöbet listelerinin devamında Cumartesi Gündüz Nöbetleri yer almaktadır. Bu sebeple eczanelerin bölgelerine ait nöbetlerin tamamının çıktısını almaları gerekmektedir.

  • - Cumartesi nöbeti uygulanan bölgelerde eczane açılış saati olan 08:30' da gece ve gündüz nöbetçilerinin eczanelerini açmaları,

Cumartesi gündüz nöbetçilerinin eczanelerini akşam 18:30 olan kapanış saatinde kapatmaları, gündüz-gece nöbetçilerinin ise nöbet bitiş saatine kadar nöbete devam etmeleri gerekmektedir.
 

  • - 23 Nisan 2016 nöbeti cumartesi gününe geldiğinden dolayı; Nöbet Protokolü' nün “Uygulanacak Esaslar” bölümü “Hazırlama Yöntemi” madde 6' ya göre Cumartesi Nöbet uygulaması olan bölgelerde Cumartesi Nöbeti, Cumartesi Nöbet Uygulaması olmayan bölgelerde ise Bayram Nöbeti olarak değerlendirilmiştir.

  • - Liste altlarında yer alan sonraki dönem ilanlarında belirtilen Pazar Nöbeti; Nöbet Protokolü' nün “Uygulanacak Esaslar” bölümü “Hazırlama Yöntemi” madde 7' ye göre ilk pazar olan 1 Mayıs 2016 Pazar Nöbeti olarak değerlendirilecektir.

  • - Başiskele Bölgesi' nde uygulanan Cumartesi Nöbetleri; Nöbet Protokolü' nün “Uygulanacak Esaslar” bölümü “Hazırlama Yöntemi” madde 13' e göre sona ermiştir.

  • - Kocaeli Eczacı Odası Nöbet Hizmetleri Protokolü' nün “Cezai Şartlar” bölümünün 1. maddesi gereği tüm eczanelerin bölgelerine ait nöbet saatlerine dikkat etmeleri gerekmektedir.

 

İZMİT             İndirmek İçin Tıklayınız

BAŞİSKELE  İndirmek İçin Tıklayınız

KARTEPE      İndirmek İçin Tıklayınız

KANDIRA      İndirmek İçin Tıklayınız

GÖLCÜK-DEĞİRMENDERE-İHSANİYE  İndirmek İçin Tıklayınız

KARAMÜRSEL  İndirmek İçin Tıklayınız

DERİNCE           İndirmek İçin Tıklayınız

KÖRFEZ            İndirmek İçin Tıklayınız

GEBZE-BEYLİKBAĞI İndirmek İçin Tıklayınız

DARICA-DARICA İSTASYON  İndirmek İçin Tıklayınız

ÇAYIROVA      İndirmek İçin Tıklayınız

DİLOVASI        İndirmek İçin Tıklayınız

30 Aralık 2015 - Okunma Sayısı : 2072