SGK FATURA TESLİMİ RANDEVU SİSTEMİ HK.

Reçete teslim işlemi esnasında istenmeyen bekleme ve uzun kuyrukların önüne geçilmesi amacıyla, Kocaeli Eczacı Odası ve Sakarya Eczacı Odası işbirliği sayesinde oluşturulan ve geliştirmeleri halen daha devam etmekte olan RANDEVU SİSTEMİ siz değerli eczacılarımızın beğenisine sunulmuştur. Bu uygulama sayesinde eczacılarımız Reçete Teslim işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilecek ve Sırayı cep telefonlarından anlık olarak takip edebileceklerdir.

 

03.06.2021 tarihinde Kocaeli SGK İl Müdürü Nurettin Nacar, Sakarya Eczacı Odası Başkanı Orhan Yontar, program yazılımı yapan Ecz. Özgür Kumru , Kocaeli SSGM  Müdür Yardımcıları Bio.Mehmet AKKUŞ ve  Ecz. Fatih Özdemir ve Yönetim Kurulumuz ile randevu sistemi hakkında değerlendirmeler yapılmış ve randevu sistemine geçiş için antant kalınmıştır.

Randevu sisteminin işleyişi aşağıdaki linkte anlatılmış olup üyelerimizin sıra beklemeden reçete teslim edebilmesi için kuruma gitmeden önce randevu alması gerekmektedir.

Üyelerimiz randevu alıp Kuruma gittiklerinde telefon üzerinden “SGK’ya Ulaştım” butonuna basmalı veya SGK binası içindeki numaratörden Randevu Alma ve Check-in (SGK’ya Ulaştım Bildirim) işlemi yapmalıdır, aksi taktirde sistem tarafından "Henüz SGK ya ulaşmamış" gözükeceğinden sırası atlanacaktır. Onay işlemi yapıldıktan sonra gösterge panelinden sırasını hem uzaktan hem de SGK binası içerisindeki ekranlardan takip edebilmektedir. (http://randevu.seo.org.tr/gosterge_paneli.php)

 

NOT: İade ve doz düzeltme işlemleri için randevu alınmasına gerek yoktur.

 

Randevu linki:

http://randevu.seo.org.tr/login.php

Tanıtım videosu:

https://www.youtube.com/watch?v=ydsVxFCF1EY

 

Ekran görüntüleri:



Ek Dosyalar


Ek dosya için tıklayınız...

04 Haziran 2021 - Okunma Sayısı : 31397